ASTM A213 T22 kazáncső

ASTM A213 T22 kazáncső
Részletek:
Szabvány: ASTM A213 / A213M
Osztály: T22
UNS: K21590
Anyagtípus: 2,25Cr-1Mo Cr-Mo ötvözött acél
Gyártás: zökkenőmentes, meleg-kész vagy hideg-kész
Hőkezelés: Teljes / izotermikus lágyítás vagy normalizált és temperált
Szolgáltatás: Magas{0}}hőmérsékletű és nyomású alkalmazások
Tipikus alkalmazások: kazán, túlhevítő, utánmelegítő, hőcserélő és HRSG
Ellenőrzés: mechanikai tesztelés + hidrosztatikus / NDT igény szerint
Dokumentáció: MTC / EN 10204 3.1 / Harmadik-Harmadik fél ellenőrzése elérhető
Szállítási forma: Egyedi OD × WT × Hossz
Beszállító: Xi'an Dongmeng Group Co., Ltd.
A szálláslekérdezés elküldése
Leírás
A szálláslekérdezés elküldése

A Xi'an Dongmeng Group Co., Ltd. az astm a213 t22 kazáncső egyik legmegbízhatóbb gyártója és beszállítója Kínában, és támogatja a testreszabott szolgáltatást is. Bőséges tapasztalattal várjuk Önt az itt található olcsó termékek nagykereskedelmében, és ingyenes mintát kapunk gyárunkból. Árkonzultációért vegye fel velünk a kapcsolatot.

 

ASTM A213 T22 Boiler Tube
ASTM A213 T22 varrat nélküli ötvözött acél kazáncső

2,25Cr-1Mo kazán, túlhevítő és hőcserélő cső

Xi'an Dongmeng Group Co., Ltd.kellékekASTM A213 T22 varrat nélküli ötvözött acél kazáncsövekkazánokhoz, túlhevítőkhöz, utómelegítőkhöz, hőcserélőkhöz, hővisszanyerős gőzfejlesztőkhöz és egyéb magas{0}}hőmérsékletű nyomású-szolgáltatási alkalmazásokhoz.

ASTM A213 T22,UNS K21590, egy ferrites króm{0}}molibdénötvözött acél, amelyet általában a következőképpen írnak le2,25Cr-1Mo acél. A gyengébb-ötvözetfajtákhoz, például a T11-hez képest magasabb króm- és molibdéntartalma jobb magas hőmérsékleti teljesítményt biztosít, és a T22-t az energiatermelés, az ipari kazánok, a finomítói berendezések és a magas -hőmérsékletű hőátadó rendszerek{6}}bevált anyagává teszi.

Az ASTM A213/A213M előírja, hogy a specifikáció hatálya alá tartozó csöveket a következő gyártónak kell gyártaniazökkenőmentes folyamatés a megadott módon melegen{0}}vagy hidegen-kikészítve szállítjuk. A jelenlegi ASTM A213/A213M-25 hőkezelést is igényel a melegalakításhoz használt hevítéstől.

Mi az ASTM A213 T22?

Az ASTM A213 T22 egyvarrat nélküli ferrites ötvözet{0}}acélcsőemelt hőmérsékleten üzemelő nyomástartó berendezésekhez fejlesztették ki.

A termék az ASTM A213/A213M hatálya alá tartozik:

Szabványos specifikáció a varrat nélküli ferrites és ausztenites ötvözetű-acél kazánhoz, túlhevítőhöz és hőcserélő-csövekhez

A szabvány a varrat nélküli csövekre vonatkozik, amelyeket elsősorban a következőkben használnak:

Kazánok

Túlhevítők

Melegítők

Hőcserélők

Gőzfejlesztő berendezés

HRSG rendszerek

Energiatermelő{0}}berendezések

Finomítói és petrolkémiai hőátviteli{0}}rendszerek

Az ASTM kifejezetten az A213 csöveket zökkenőmentesként azonosítja, és a megrendelt követelményeknek megfelelően melegen{1}}vagy hidegen{2}} kész gyártást tesz lehetővé.

A főbb villamosenergia--termelő csövek beszállítói a hagyományos kazánokhoz, HRSG-rendszerekhez, hulladék-to{4}}energetikai létesítményekhez és hőcserélőkhöz is sorolják az A/SA213 T22-t.

ASTM A213 T22 gyorsspecifikáció

Tétel Specifikáció
Standard ASTM A213 / A213M
Fokozat T22
UNS K21590
Anyagi család Ferrites Cr{0}}Mo ötvözött acél
Ötvözet rendszer Kb.. 2.25Cr-1hó
Gyártás Zökkenőmentes
Befejezés Forró-Kész / Hideg-Kész
Tipikus hőkezelés Teljes vagy izoterm hőkezelés / Normalizálás és temperálás
Minimális temperálási hőmérséklet N+T esetén 675 fok / 1250 fok F
Fő alkalmazások Kazán, Túlhevítő, Utánmelegítő, Hőcserélő, HRSG
Tesztelés Mechanikus + hidrosztatikus vagy roncsolásmentes elektromos teszt
Kínálat OD × WT × hossza a projektigény szerint
Szállító Xi'an Dongmeng Group Co., Ltd.

Miért hívják a T22-t 2,25Cr-1Mo acélnak?

A T22-t az iparban általában úgy emlegetik2¼Cr-1Momert névleges ötvözetrendszere kb.

2,25% króm + 1% molibdén

Ezek az ötvözőelemek olyan jellemzőket biztosítanak, amelyek a kazán magas hőmérsékletű{0}}üzeméhez szükségesek.

Króm

A króm hozzájárul:

Magas -hőmérsékletű oxidációállóság

Emelt{0}}hőmérsékletű anyagstabilitás

Jobb vízkőállóság a szénacélhoz képest

Jobb reakció a magas hőmérsékletű{0}}szolgáltatásban

Molibdén

A molibdén hozzájárul:

Emelt{0}}hőmérséklet erőssége

Kúszásállóság

Ellenállás a szilárdságvesztéssel szemben tartós hőhatás esetén

Jobb teljesítmény kombinált hőmérséklet és nyomásterhelés mellett

Ezáltal a T22 megfelelőbb a hagyományos szén{1}}acél kazáncsöveknél sok magasabb-hőmérsékletű zónában.

Maga az anyagminőség azonban igennem határozza meg a maximális biztonságos üzemi hőmérsékletet vagy nyomást.

A tényleges tervezési határértékeket a következők szerint kell meghatározni:

Alkalmazható ASME vagy projekttervezési kód

Tervezési hőmérséklet

Tervezési nyomás

A cső falvastagsága

Megengedhető stressz

Korróziós pótlék

Kúszó élet

Működési környezet

A berendezés tervezett élettartama

ASTM A213 T22 kémiai összetétel

Az ASTM a T22-t így azonosítjaUNS K21590.

A megadott kémiai összetételi{0}}korlátok a következők:

Elem

ASTM A213 T22

Carbon, C

0.05–0.15%

Mangán, Mn

0.30–0.60%

Foszfor, P

0,025% vagy annál kisebb

Kén, S

0,025% vagy annál kisebb

Szilícium, Si

0,50% vagy annál kisebb

Króm, Kr

1.90–2.60%

Molibdén, Mo

0.87–1.13%

A magasabb króm- és molibdénszint jelenti a fő különbséget a T22 és az alacsonyabb -ötvözetek, például a T11 között.

ASTM A213 T22 mechanikai tulajdonságok

Az általánosan közzétett ASTM A213 T22 szobahőmérsékletre vonatkozó{2}}követelmények a következők:

Ingatlan

Követelmény

Szakítószilárdság

Nagyobb vagy egyenlő, mint 415 MPa

Hozamerő

205 MPa vagy annál nagyobb

Megnyúlás

30%-nál nagyobb vagy egyenlő

Keménység

Általában kisebb vagy egyenlő, mint 163 HBW, a vonatkozó kiadástól függően

Közzétett ASTM{0}}alapú T22 specifikációs adatjelentés, amely körülbelüli minimális szakítószilárdságot jelent415 MPa, minimális folyáshatár az205 MPaés minimális nyúlása30%.

Közbeszerzési megjegyzés

A pontos mechanikai követelményeket mindig ellenőrizni kell aASTM A213/A213M kiadás szerepel a vásárlási megrendelésben.

Ez különösen fontos az EPC projekteknél, ahol az anyagspecifikáció egy adott projektkiadásra hivatkozhat, nem pedig egyszerűen a „legújabb ASTM”-re.

 

ASTM A213 T22 hőkezelése

 

A hőkezelés a T22 kazáncső beszerzési specifikációjának egyik legfontosabb műszaki része.

A tipikus engedélyezett T22 hőkezelési{1}}útvonalak a következők:

Teljes vagy izoterm izzítás

A szükséges mikrostruktúra és mechanikai tulajdonságok kialakítására szolgál.

Normalizálás és temperálás

A T22 normalizálva és temperálva is szállítható.

A közzétett ASTM{0}}alapú hőkezelési{1}}táblázatok azonosítják675 fok / 1250 fok F mint a minimális temperálási hőmérsékletnormalizált{0}}és -edzett T22-hez.

Az ASTM A213 előírja, hogy a ferrites ötvözet csövek hőkezelését a melegalakításhoz használt hevítéstől elkülönítve kell elvégezni.

Miért fontos a hőkezelés?

 

A helytelen vagy ellenőrizetlen hőkezelés hatással lehet:

Mikrostruktúra

Keménység

Szakító tulajdonságok

Kúszó viselkedés

Hegeszthetőség

Hosszú távú-magas hőmérsékletű{1}}teljesítmény

A kritikus kazánprojekteknél a hőkezelési{0}}feltételt ezért szükség esetén szerepeltetni kell az MTC-ben vagy a projekt minőségi dokumentációjában.

Zökkenőmentes gyártási folyamat

Az ASTM A213 T22 egyvarrat nélküli cső termék.

Egy tipikus gyártási mód a következőket tartalmazhatja:

A tuskó ellenőrzése → Fűtés → Piercing → Nyújtás / Hengerlés → Méretezés → Hideg húzás, ha szükséges → Hőkezelés → Egyengetés → Vágás → Méretvizsgálat → Mechanikai vizsgálat → NDT / Hidrosztatikus vizsgálat → Jelölés → Dokumentáció → Export csomagolás

Hot{0}}Kész T22 cső

A meleg befejezést általában ott alkalmazzák, ahol:

A kazán szabványos tűrése elfogadható

Nagyobb gyártási méretekre van szükség

A költséghatékony{0}}termelés fontos

Hideg-Kész T22 cső

Hideg simítás választható, ha az ügyfél igényli:

Szigorúbb méretszabályozás

Továbbfejlesztett OD/ID pontosság

Jobb felületi állapot

Ellenőrzöttebb falvastagság

A fajlagos hőcserélő{0}}gyártási követelményei

A gyártási útvonalat ezért a tényleges berendezésrajznak és a beszerzési specifikációnak megfelelően kell kiválasztani.

ASTM A213 T22 mérettartomány

Az ASTM az A213 szerint szokásosan használt csöveket a következőképpen írja le:

Belső átmérő:3,2 mm-től / 1⁄8 hüvelyk

Külső átmérő:akár 127 mm / 5 hüvelyk.

Falvastagság:körülbelül 0,4–12,7 mm / 0,015–0,500 hüvelyk.

Más átmérők is szállíthatók, feltéve, hogy a cső megfelel a specifikáció egyéb követelményeinek.

Kereskedelmi kérdés esetén a méreteket lehetőleg írja be:

OD × WT × Hossz

Példa:

63,5 × 6,35 × 12 000 mm

Az ajánlatkérésnek azt is jeleznie kell, hogy a méretek a következőkön alapulnak-e:

Minimális falvastagság

Átlagos falvastagság

Fix hosszúságú

Véletlen hosszúság

Egyedi vágási hossz

Minimális fal és átlagos falvastagság

Ez az ASTM A213 kazáncsövek fontos beszerzési részlete.

Az ASTM A213 lefedi az aminimális-falvastagság-alaponés lehetővé teszi az átlagos -fal-vastagság sorrendjét is, ha megadjuk.

Ezek nem felcserélhető beszerzési fogalmak.

Minimális fal

A megadott vastagság a minimálisan elfogadható csőfalat jelenti, a vonatkozó tűréskövetelmények függvényében.

Átlagos fal

A sorrendet a megadott átlagos{0}}falalap szerint szabályozzuk.

Nyomástartó berendezés esetén a vevőnek egyértelműen jeleznie kell:

Minimális fal

vagy

Átlagos fal

az ajánlatkérésben és a vásárlási rendelésben.

Ez csökkenti az árajánlatok és a méretbeli eltérések egyik leggyakoribb forrását a kazáncsövek beszerzése során.

Ellenőrzés és tesztelés

 

Az ASTM A213 kötelező vizsgálati követelményeket ír elő a kész csövekre.

A jelenlegi ASTM-specifikáció a következő teszteket azonosítja:

Feszültségvizsgálat

Keménységvizsgálat

Lapítási vizsgálat

Fáklyázási tesztelés

Az ASTM is ezt állítjaminden csövet roncsolásmentes elektromos vagy hidrosztatikai vizsgálatnak kell alávetni.

A projekt követelményeitől függően az ellenőrzési terv a következőket tartalmazhatja:

Ellenőrzés

Cél

Kémiai elemzés

Ellenőrizze a T22 kémiáját

Szakítóvizsgálat

Erősítse meg a mechanikai tulajdonságokat

Keménységi teszt

Ellenőrizze a hőkezelés{0}}eredményét

Lapítási teszt

Mérje fel a cső integritását

Fáklyázási teszt

Értékelje az alakítási képességet

Hidrosztatikai teszt

Ellenőrizze a nyomás integritását

Örvényáram teszt

Az alkalmazandó megszakadások észlelése

Ultrahangos vizsgálat

Kiegészítő térfogati vizsgálat

Méretvizsgálat

OD, WT, hossz és tűrés

Felületi vizsgálat

A látható hibák észlelése

PMI

Erősítse meg az ötvözet azonosságát

Harmadik fél általi-ellenőrzés

Projektellenőrzés, ahol meg van írva

Anyagkövethetőség

A magas-hőmérsékletű kazáncsöveket megfelelő nyomonkövethetőség mellett kell megvásárolni.

A tipikus nyomon követhetőségi információk a következők lehetnek:

ASTM szabvány

Anyagminőség

Hőszám

A cső méretei

Kémiai{0}}elemzési eredmények

Mechanikai tulajdonságok

Hőkezelési{0}}információk

Vizsgálati eredmények

NDT rekord a megadott helyen

Gyártási tétel azonosítása

Vásárlási-rendelési szám

Projekt megrendelések eseténHU 10204 3.1 dokumentáció vagy harmadik-ellenőrzési dokumentáció megadható, ha ez kereskedelmi és szerződéses szempontból alkalmazható.

Az ASTM A213 T22 tipikus alkalmazásai

1. Kazáncsövek

A T22-t széles körben használják ipari és közüzemi kazánrendszerekben, ahol magasabb-hőmérsékletre van szükség a hagyományos szénacélhoz képest.

2. Túlhevítő csövek

A túlhevítő rendszerek magas fém- és gőzhőmérsékletnek teszik ki a csöveket.

A 2,25Cr-1Mo ötvözetrendszer a T22-t bevált opcióvá teszi a megfelelő túlhevítő zónákban.

3. Utánmelegítő csövek

A tervezési hőmérséklettől, nyomástól és a vonatkozó műszaki előírásoktól függően T22-t lehet megadni az utánfűtő szakaszokhoz.

4. Hőcserélő csövek

Az ASTM A213 kifejezetten a hőcserélő{1}}csövekre vonatkozik.

A T22 ott választható, ahol a hőátadó berendezéseknek magas hőmérsékletű -hőmérsékletre is szükségük van.

5. HRSG csövek

A T22-t a megfelelő zónákban használjákHővisszanyerő gőzfejlesztőkkombinált{0}}ciklusú erőművekhez kapcsolódik.

Az ipari csövek beszállítói az ASTM/ASME A/SA213 T22-t a HRSG alkalmazásokhoz használt anyagok közé sorolják, ahol magasabb hőmérséklet- és nyomásállóságra van szükség.

6. Petrolkémiai és finomítói berendezések

A pályázatok a következőket tartalmazhatják:

Folyamatfűtők

hővisszanyerő{0}}berendezés

Magas{0}}hőmérsékletű hőcserélők

Steam{0}}generációs rendszerek

Finomítói nyomástartó berendezések

Az anyagalkalmasságot továbbra is ellenőrizni kell a folyamatkörnyezethez képest, mertA T22 nem korrózióálló{1}ötvözet minden finomítóban vagy vegyi közegben.

ASTM A213 T22 vs T11

A T11 és a T22 egyaránt Cr-Mo kazáncső anyag, de ötvözetszintjük jelentősen eltér.

Tétel

ASTM A213 T11

ASTM A213 T22

UNS

K11597

K21590

Kr

1.00–1.50%

1.90–2.60%

Mo

0.44–0.65%

0.87–1.13%

Ötvözet család

Kb. . 1Cr-0,5 Mo

Kb.. 2.25Cr-1hó

Magas{0}}hőmérsékletű képesség

Cr-Mo szolgáltatás

Magasabb-ötvözetű Cr-Mo szolgáltatás

Tipikus alkalmazások

Kazánok / HX / Túlmelegítők

Kazánok / Túlmelegítők / Utánfűtők / HX

A T22 jobb, mint a T11?

Nem automatikusan.

A T22 magasabb Cr- és Mo-tartalmat kínál, de a megfelelő anyagválasztás a következőktől függ:

Tervezési hőmérséklet

Nyomás

Megengedhető stressz

Oxidációs követelmények

Hegesztési eljárás

Alkatrész geometriája

Tervezési élet

Építési kód

A magasabb -ötvözetminőséget nem szabad egyszerűen helyettesíteni mérnöki jóváhagyás nélkül.

 

ASTM A213 T22 vs ASTM A335 P22

Ez az egyik legfontosabb megkülönböztetés a beszerzéseknél.

A T22 és a P22 egy hasonlóhoz tartozik2,25Cr-1Mo ötvözetcsalád, és mindkettő az UNS K21590-et használja a kapcsolódó ASTM termékleírásokban.

Viszont:

A T22 nem egyszerűen a P22 másik neve.

Tétel

ASTM A213 T22

ASTM A335 P22

Termék űrlap

Cső

Cső

Standard

ASTM A213

ASTM A335

Fő szolgáltatás

Kazán / Túlhevítő / Hőcserélő

Magas{0}}hőmérsékletű csövek

Gyártás

Zökkenőmentes

Zökkenőmentes

Ötvözet család

2,25Cr-1Mo

2,25Cr-1Mo

UNS

K21590

K21590

Méretezési szabályok

A cső specifikációja

Cső specifikáció

Ellenőrzési követelmények

ASTM A213

ASTM A335

Automatikus helyettesítés

Nem

Nem

Még akkor is, ha a kémia hasonló, az irányadó szabvány szabályozza:

A termék méretei

Tűrések

Tesztelés

Hőkezelés

Tanúsítvány

Gyártás

Elfogadási feltételek

Ezért egyAz ASTM A213 T22 beszerzési rendelés nem jeleníthető meg automatikusan ASTM A335 P22 névenmérnöki és szerződéses jóváhagyás nélkül.

T22 vs 10CrMo9-10

Az európai projektek gyakran összehasonlítják az ASTM A213 T22-velHU 10216-2 10CrMo9-10 / 1,7380mert mindkettő a 2.25Cr-1Mo anyagcsaládba tartozik.

Ezekre azonban eltérő anyag- és termékszabványok vonatkoznak.

Ezért ezeket így kell leírnihasonló Cr-Mo anyagok, nem automatikusan pontos megfelelőiként.

Csere előtt hasonlítsa össze:

Kémiai összetétel

Mechanikai tulajdonságok

Hőkezelés

Termékszabvány

Tervezze meg-a megengedett feszültségeket

Vizsgálati követelmények

Ellenőrzési tanúsítvány

Pályázat jóváhagyása

A végső cserét a felelős mérnöknek jóvá kell hagynia.

Hegesztési és gyártási szempontok

 

A T22 ellenőrzöttebb hegesztési gyakorlatot igényel, mint a hagyományos szénacél Cr-Mo ötvözettartalma miatt.

A hegesztési eljárás során figyelembe kell venni:

Alap-fém állapot

Falvastagság

Ízületi visszatartás

Hegesztési folyamat

Fém töltőanyag

Előmelegítjük

Interpass hőmérséklet

Hőbevitel

Hidrogén szabályozás

Hűtési sebesség

PWHT

Építési kód

Kerülje el az egyetlen univerzális PWHT-értéket

A termékoldalon nem szabad egyetlen univerzális előmelegítési vagy PWHT hőmérsékletet feltüntetni minden T22-es csőhöz.

A tényleges követelmények a következők szerint változnak:

A cső vastagsága

Hegesztési eljárás

Alkatrész típusa

Töltőanyag

Szolgáltatás

ASME építési kód

Projektmérnöki specifikáció

A gyártásnak ezért jóváhagyottnak kell lennieWPS/PQRés a vonatkozó építési kód.

T22 Anyagkiválasztás határa

Az ASTM A213 T22 erős jelölt, ha az alkalmazás megköveteli:

Varrat nélküli kazáncsövek + emelt hőmérséklet + nyomásszolgáltatás + Cr-Mo-ötvözet teljesítménye.

Azonban egy másik anyag megfelelőbb lehet, ha a projekt megköveteli:

Sokkal magasabb gőzhőmérséklet

Nagyobb kúszási szilárdság

Nagyobb oxidációs ellenállás

Súlyos korrózióállóság

Rozsdamentes{0}}acél teljesítmény

Speciális hidrogén szolgáltatás

Ultra-szuperkritikus kazánkörülmények

A mérnöki feltételektől függően a fokozatok, mint plT11, T23, T91 vagy T92értékelést is igényelhet.

Az anyagválasztást ezért a szolgáltatási feltételeken kell alapulnia, nem pedig egyszerűen a legmagasabb ötvözettartalom kiválasztásán.

Az ASTM A213 T22 megadása ajánlatkérőben

Gyorsabb árajánlat és műszaki áttekintés érdekében küldje el:

1. Szabvány
ASTM A213/A213M vagy ASME SA213

2. Osztály
T22

3. Méretek
OD × WT

4. Falalap
Minimális fal / átlagos fal

5. Hossz
Véletlenszerű / Fix / Egyedi

6. Mennyiség
Darab / méter / tonna

7. Gyártási követelmények
Forró-Kész / Hideg-Kész, ha meg van adva

8. Hőkezelés
Projektkövetelmény adott esetben

9. Tesztelés
Szabványos vizsgálat + szükség esetén kiegészítő NDT

10. Dokumentáció
Szükséges ellenőrzési tanúsítvány / MTC

11. Harmadik-fél vizsgálata
Ha szükséges, adja meg az ügynökséget

12. Úticél
Ország / kikötő / projekt helyszíne

Példa RFQ

ASTM A213 T22 / 63,5 × 6,35 × 12 000 mm / Minimális fal / 850 db / NDT szükséges / MTC / CIF Houston

A teljes RFQ jelentősen csökkenti a technikai tisztázási időt és az ajánlattételi hibákat.

Miért válassza a Dongmeng csoportot az ASTM A213 T22 számára?

Xi'an Dongmeng Group Co., Ltd.támogatja az ötvözött acélcsövek nemzetközi beszerzését kazánokhoz, hőcserélőkhöz, energiatermelő berendezésekhez és ipari nyomásrendszerekhez.

Ellátási megközelítésünk a teljes vásárlási specifikációra összpontosít, nem pedig egyszerűen a „T22 cső” idézetére.

A projekt követelményei a következők lehetnek:

ASTM / ASME szabvány megerősítése

Osztály ellenőrzése

OD × WT méretszabályozás

Minimális / átlagos faligény

hőkezelési-követelmények

Mechanikai vizsgálat

NDT

Anyagkövethetőség

Ellenőrzési dokumentáció

Fix{0}}hosszú vágás

Cső{0}}végi követelmények

Harmadik-fél vizsgálata

Export tengerre alkalmas csomagolás

Az EPC-vállalkozók, kazángyártók, hőcserélő--gyártók és áramtermelési{1}}projektek esetében az ügyfelek elküldhetik aAnyagjegyzék, csőmenetrend, rajz vagy anyagigényműszaki felülvizsgálatra.

GYIK – ASTM A213 T22 kazáncső

1. Mi az ASTM A213 T22?

Az ASTM A213 T22 egy varrat nélküli ferrites króm-molibdénötvözet acélcső, amelyet elsősorban kazánokhoz, túlhevítőkhöz és hőcserélő{3}}alkalmazásokhoz használnak.

2. Mi a T22 UNS száma?

Az UNS megjelöléseK21590.

3. Milyen ötvözet a T22?

A T22-t általában a2,25Cr-1Mo ötvözött acél1,90-2,60% Cr-t és 0,87-1,13% Mo-t tartalmaz.

4. Az ASTM A213 T22 zökkenőmentes?

Igen. Az ASTM A213 zökkenőmentes kazán, túlhevítő és hőcserélő{2}}csöveket takar.

5. A T22 ugyanaz, mint a P22?

A T22 csőminőség az ASTM A213 szerint, míg a P22 egy csőminőség az ASTM A335 szerint. Bár hasonló Cr-Mo ötvözetcsaládhoz tartoznak, a termékleírások és a beszerzési követelmények eltérőek.

6. A T22 erősebb, mint a T11 magasabb hőmérsékleten?

A T22 króm- és molibdéntartalma megközelítőleg kétszerese a T11-nek, és általában az igényesebb, magasabb hőmérsékletű-hőmérsékletű Cr-Mo szolgáltatáshoz választják. A végső kiválasztást továbbra is a tervezési-kódkövetelményeken kell alapulnia, nem csupán az ötvözet százalékos arányán.

7. Milyen hőkezelést alkalmaznak a T22-nél?

Az engedélyezett módszerek közé tartozik a teljes/izoterm izzítás vagy a normalizálás és a temperálás. A közzétett ASTM{1}}alapú követelmények körülbelül körülbelüli minimális temperálási hőmérsékletet határoznak meg675 fok / 1250 fok Fa normalizált-és-edzett útvonalhoz.

8. A T22 használható túlhevítőkben?

Igen. Az ASTM A213 kifejezetten a túlhevítő csöveket fedi le, a T22 pedig a hagyományos kazánalkalmazásokban használt Cr-Mo bevált minőségek közé tartozik.

9. A T22 szállítható hidegen húzva?

Az ASTM A213 lehetővé teszi a csövek meleg- vagy hidegfestését az előírásoknak megfelelően.

10. Minden T22-es csövet igényel nyomás/NDT vizsgálat?

Az ASTM kimondja, hogy minden csövet vagy roncsolásmentes elektromos tesztnek vagy hidrosztatikai tesztnek vetnek alá a specifikációs követelményeknek megfelelően.

11. Beküldhető-e az EN 10204 3.1 dokumentáció?

Ahol az adásvételi szerződés előírja, az EN 10204 3.1 dokumentáció megadható a lekérdezés részeként, és megerősíthető a végső szállítási útvonallal.

12. Milyen információkat kell küldenem az árajánlathoz?

Elküld:

ASTM/ASME szabvány + T22 + OD × WT × hossz + minimális/átlagos fal + mennyiség + tesztelés + dokumentáció + cél

Kérjen árajánlatot

keresASTM A213 T22 varrat nélküli kazáncsövekkazán, túlhevítő, utánmelegítő, HRSG vagy hőcserélő{0}}projekthez?

Küldd el:

Csőmenetrend / BOM / OD × WT × Hossz / Mennyiség / Ellenőrzési követelmények / Cél

Xi'an Dongmeng Group Co., Ltd.

Telefon: +86 157 6921 4734
Email: office@dongmjd.com
WhatsApp:Dong, +86 157 6921 4734
Hivatal:4107-es szoba, Runfeng Building, Sanqiao New Street, Weiyang District, Xi'an City, Shaanxi tartomány

Csapatunk áttekintheti a műszaki vásárlási követelményeket az árajánlat benyújtása előtt, hogy csökkentse az ezzel járó eltéréseketévfolyam, méretek, falalap, hőkezelés, ellenőrzés és dokumentáció.

 

Népszerű tags: ASTM A213 T22 cső, A213 T22 kazáncső, ASTM A213 T22 varrat nélküli cső, SA213 T22 kazáncső, ASME SA213 T22 cső, T22 kazáncső, T22 túlhevítő cső, T22 hőcserélő cső T22 hőcserélő cső, 2,25Cr MoS4}, 2,25Cr MoS1} cső K21590 cső, T22 varrat nélküli ötvözött acélcső, ASTM A213 ötvözött acélcső, ASTM A213 T22 szállító, ASTM A213 T22 gyártó, T22 CrMo cső, T22 vs P22, T11 vs T22 kazáncső, ASTM A335 P11 cső, ASTM A335 P22 cső, ASTM A335 P5 cső, ASTM A335 P9 cső, ASTM A335 P91 cső, ASTM A691 1 1 4CR cső

A szálláslekérdezés elküldése