Szénacéltermékek építőipari, energetikai és ipari gyártáshoz
A Xi'an Dongmeng Group Co., Ltd. szénacél lemezeket, lemezeket, csöveket, csöveket, betonacélokat és szerkezeti acélelemeket szállít forgalmazók, vállalkozók, gyártók és projektvásárlók számára. A termékek beszerezhetők az ASTM, ASME, API, EN, BS, DIN, JIS és GB követelményeknek megfelelően, a vásárlási specifikáció szerint vágással, ferdítéssel, fúrással, hegesztés előkészítéssel, felületkezeléssel, ellenőrzési koordinációval és export csomagolással.
Főbb vásárlási pontok
Lemez, cső, betonacél és szerkezeti részek egy forrásból
Minőségi és szabványos illeszkedés szerkezeti, nyomás-, csővezeték- és megerősítési alkalmazásokhoz
Malomvizsgálati tanúsítványok és nyomon követhető anyagazonosító a megrendelésben meghatározottak szerint rendelkezésre áll
Egyedi méretek, feldolgozás, bevonat és projektcsomagolás kérésre elérhető
Kérjen árajánlatot szénacélra
Küldje el specifikációját vagy rajzát
Gyors ajánlatkérés mezők:Termék formája · Szabvány/minőség · Méretek · Mennyiség · Felület/bevonat · Cél port · Szükséges dokumentumok
Szénacél termékcsalád
Először válassza ki a termék formáját, majd erősítse meg az irányadó anyagszabványt, méretszabványt, minőséget, szállítási állapotot és ellenőrzési követelményeket.
Szénacél lemez és lemez
Melegen hengerelt szénacél lemez és lemez szerkezeti gyártáshoz, gépekhez, tárolótartályokhoz, nyomástartó berendezésekhez, hajóépítéshez és általános mérnöki munkákhoz. A minőségtől és vastagságtól függően a szállítás szabványos malomméretekben vagy méretre vágott darabokban történhet.
Általános előírások:ASTM A36, ASTM A283, ASTM A572, ASTM A516, EN 10025, JIS G3101 és GB/T 700
Közös osztályzatok:A36, A283 Gr.C, A572 Gr.50, A516 Gr.60/65/70, S235JR, S275JR, S355JR/J2, SS400, Q235 és Q355
Opciók:Melegen hengerelt, normalizált vagy szabályozott hengerelt, igény szerint; szemcseszórás, alapozó bevonat, plazma/lángvágás, fúrás és élelőkészítés
Szénacél cső és cső
Varrat nélküli és hegesztett szénacél csövek folyadékszállításhoz, gépészeti szervizhez, szerkezeti munkákhoz, cölöpökhöz, vízrendszerekhez és nyomási alkalmazásokhoz. A csőtípust az üzemi állapot, a külső átmérő, a falvastagság, a nyomásosztály és a gyártási követelmények alapján kell kiválasztani.
Gyártási útvonalak:Zökkenőmentes, ERW, LSAW és SSAW
Általános előírások:ASTM A53, ASTM A106, ASTM A252, ASTM A500, ASTM A519, API 5L, EN 10210, EN 10219 és EN 10217
Méretezési rendszerek:ASME B36.10M, névleges csőméret/ütemezés, metrikus OD × falvastagság vagy projektrajz
Vég és felület opciók:Sima, ferde, menetes vagy összekapcsolt végek; fekete, olajozott, szórt, festett vagy horganyzott az előírásoknak megfelelően
API Line Pipe
Szénacél vezetékcső olaj-, gáz-, víz- és ipari csővezeték-projektekhez. A vásárlóknak meg kell adniuk az API specifikáció kiadását, a termékspecifikáció szintjét, a minőséget, a csőtípust, a méreteket, a vég előkészítését és a kiegészítő vizsgálati követelményeket.
Közös specifikáció:API 5L
Közös osztályzatok:B fokozat, X42, X52, X60, X65 és X70, a gyártási útvonaltól és a projekt követelményeitől függően
Ellátási formák:Zökkenőmentes, ERW, LSAW és SSAW
Vásárlási megjegyzés:A PSL1 és a PSL2 nem cserélhető fel; A PSL2 további kémiai, mechanikai tulajdonságokat, nyomonkövethetőségi és tesztelési vezérlőket vezet be.
ASTM szénacél cső
Szabványspecifikus csőkategóriák azon vásárlók számára, akiknek gyorsabb összehasonlításra van szükségük a szerkezeti, nyomású, magas hőmérsékletű, cölöpözési és mechanikai csővezetékekre vonatkozó követelmények között.
Tipikus kiválasztási útvonalak:
ASTM A53 általános célú varrat nélküli és hegesztett csövekhez
ASTM A106 varrat nélküli szénacél csövekhez, magas hőmérsékletű üzemben
ASTM A252 hegesztett és varrat nélküli acélcső cölöpökhöz
ASTM A500 hidegen alakított hegesztett és varrat nélküli szerkezeti csövekhez
ASTM A519 varrat nélküli szén- és ötvözött acél mechanikus csövekhez
Tekintse meg az ASTM szénacél csövet
Acél betonacél és betonacél termékek
Deformált betonacél, sima rúd, tekercs betonacél, menetes rúd és korrózióvédett vasalás épületekhez, hidakhoz, utakhoz, alapokhoz és mélyépítési projektekhez.
Általános előírások:ASTM A615/A706, BS 4449, EN 10080 és GB 1499
Közös osztályzatok:ASTM Grade 40/60/75, B500B/B500C, HRB400 és HRB500
Felületi lehetőségek:Fekete, horganyzott vagy epoxibevonatú, a vonatkozó termék- és bevonatspecifikációtól függően
Szolgáltatások:Fix hosszúságú vágás, hajlítási ütemterv és kötegelt exportcsomagolás, ahol megegyezés szerint
Szénacél szerkezeti szakaszok
H gerendák, I gerendák, csatornák, szögletek, T-szelvények, lapos rudak, négyzetrudak és egyéb profilok acélépületekhez, berendezések kereteihez, állványokhoz, hidakhoz, támasztékokhoz és általános gyártáshoz.
Általános előírások:ASTM A6/A36/A572, EN 10025/EN 10365, JIS G3101/JIS G3192 és a vonatkozó GB szabványok
Közös osztályzatok:A36, A572 Gr.50, S235JR, S275JR, S355JR/J2, SS400, Q235 és Q355
Feldolgozási lehetőségek:Fűrészvágás, láng/plazmavágás, lyukfúrás, hegesztés előkészítése, szemcseszórás és alapozó bevonat
Carbon Steel Profil megtekintése
Tekintse meg a Carbon Channel Steel-t
-
Hidegen formált C szelemenTermék: Hidegen formált C szelemen. Szabvány: ASTM A653, EN 10346, EN 10162. Acélminőség: S250GD, S350GD, szerkezeti acél. Anyaga: horganyzott acél / szénacél. Eljárás: hideghengerlés. Felület és
-
Szénacél lapos rúdTerméknév: Szénacél lapos rúd / lágyacél lapos rúd. Szabványok: ASTM A36/A36M, ASTM A6/A6M, EN 10025-2, EN 10058, JIS G3101, GB/T 700. Acélminőségek: ASTM A36, S235JR, S275JR, SS400, Q235B, AISI
-
Szénacél H gerendaTerméknév: Carbon Steel H Beam. Termékkategória: Szénacél szerkezeti rész. Termékszabvány: GB/T 11263 / EN 10365 / ASTM A6/A6M / JIS G3192. Anyagszabvány: GB/T 700 / GB/T 1591 / ASTM A36 / ASTM A572
-
SSAW acélcső gyártóAnyaga: szénacél. Gyártási folyamat: merülő ívhegesztés (spirálhegesztés). Szabvány: API 5L / ASTM A252 / EN 10217. Külső átmérő: 219-3500 mm. Falvastagság: 5-25 mm. Hossz: 6m - 18m (testreszabható).
-
betonacél cövekek gyártójaTerméknév: betonacél karók / földi karók / J horogkarók. Típus: J alak / I forma / U alak. Anyaga: nagy szilárdságú szénacél betonacél. Felület: fekete / horganyzott / festett / olajozott.
-
Epoxi bevonatú acél betonacél— Product: Fusion-bonded epoxy-coated reinforcing steel bar. — Bevonási út: ASTM A775/A775M vagy ASTM A934/A934M, a specifikáció szerint. — Alapacél: ASTM A615/A615M vagy ASTM A706/A706M, a
-
Szénacél kerek csőTermék neve: Szénacél kerek cső. Más néven: Mild Steel Pipe, CS Pipe. Nemzetközi szabvány: ASTM A53, ASTM A106, API 5L. Anyag fokozat: gr. B, Gr. A, Q235, S235JR. Vállalati tanúsítványok: ISO 9001,
-
ASTM A106 szénacél csőTerméknév: ASTM A106 szénacél csövek. Alias: Varrat nélküli magas{0}}hőmérsékletű szénacél cső. Forma: kerek cső / varrat nélküli cső. Szabvány: ASTM A106 Grade A / B / C. Alkalmazások: kazánok,
-
Menetes acélrudak beszállítója|PSB830 PSB1080 előfeszítő menetrúd hídhoz és földi horgo...Terméknév: Menetes acélrúd / PSB menetrúd / Előfeszítő menetrúd. Egyéb elnevezések: csavarmenetes acélrúd / oszlop{0}}feszítő rúd / földi horgonyrúd / teljesen menetes acélrúd. Anyagtípus: nagy
-
Schedule 80 Steel Pipe (SCH80 Carbon Steel Pipe Beszállító|ASTM A106)Mérettartomány: 1/2 – 24 (DN15 – DN600). Falvastagság: SCH 80 Nehéz fal. Hossz: 6m / 12m / Egyedi vágás. Befejezés: sima / ferde / menetes. Felületkezelés: fekete / olajozott / horganyzott. Gyártási
-
ASTM A519 mechanikus csőÖtvözetminőség: ASTM A519 4130,4135,4145/4145H, 4330V, 4340. HR: OD: 51-508 mm; WT: 7-60 mm; L: max 16000mm. CD: OD: 501-273mm; WT: 2-10 mm; L: max 16000mm.
-
API 5L GR.B PSL 1Osztály: API 5L B fokozatú cső. Gyártási típus: Varrat nélküli, ERW, LSAW, SSAW/HSAW. Külső átmérő: 1/2 - 60. Vastagság: SCH 20, SCH 40, SCH STD, SCH 80 - SCH 160. Hosszú tartomány: SRL, DRL, 20ft,
Termékválasztási táblázat
| Vásárlási igény | Ajánlott termék | Tipikus szabványok | Fontos RFQ információk |
| Szerkezeti gyártás | Lemez, H/I gerenda, csatorna, szög vagy üreges szelvény | ASTM A36/A572/A500; EN 10025/10210/10219 | Tervezési szabvány, fokozat, szelvényméret, hossz, ütési követelmény |
| Nyomás vagy magas hőmérsékletű csövek | Varrat nélküli szénacél cső | ASTM A106; vonatkozó ASME követelmények | Osztály, NPS/OD, ütemterv/WT, hossza, vége, tesztkövetelmények |
| Általános folyadék vagy mechanikai szerviz | Varrat nélküli vagy ERW cső/cső | ASTM A53, A519, EN 10217 | Szerviz, méretek, tűrés, szállítási állapot, felület |
| Olaj és gáz átvitel | API vonalcső | API 5L PSL1 vagy PSL2 | Minőség, PSL, gyártási út, méretek, bevonat, tesztek |
| Alapozások és hajóépítés | Csőcölöp vagy szerkezeti cső | ASTM A252, EN 10219 | Minőség, külső átmérő, fal, hossz, hegesztés típusa, végkezelés |
| Vasbeton | Deformált betonacél vagy tekercsbetét | ASTM A615/A706, BS 4449, EN 10080, GB 1499 | Minőség, átmérő/rúdszám, hossz, bevonat, hajlítási ütemterv |
| Kazán vagy nyomástartó edény gyártása | Nyomástartó lemez | ASTM A516/ASME SA516 | Minőség, vastagság, hőkezelés, ütésvizsgálat, UT követelmény |
| Gépek és alkatrészek | Lemez, rúd vagy mechanikus cső | ASTM A519 vagy rajzspecifikus anyag | Kémia/tulajdonsági követelmény, méretek, tűrés, megmunkálási ráhagyás |
Kiválasztási figyelmeztetés:Egy ismerős évfolyamnév önmagában nem elegendő a rendelés leadásához. A különböző szabványok szerinti hasonló megnevezések eltérő kémiai, mechanikai tulajdonságokkal, ütési követelményekkel, mérettűréssel és tanúsítási szabályokkal rendelkezhetnek. Adja meg a teljes szabványt és fokozatot a beszerzési rendelésen.
Szabványok és fokozatú családok
| Termékcsalád | Közös szabványok | Reprezentatív fokozatok/megnevezések | Fő felhasználás |
| Szerkezeti lemez és szelvények | ASTM A36, ASTM A572, EN 10025, JIS G3101 | A36, A572 Gr.50, S235JR, S355JR/J2, SS400 | Épületek, hidak, keretek és gyártás |
| Nyomástartó lemez | ASTM A516 / ASME SA516 | 60, 65 és 70 évfolyam | Kazánok, tartályok és nyomástartó berendezések |
| Általános és magas hőmérsékletű cső | ASTM A53, ASTM A106 | A, B és C fokozatok értelemszerűen | Folyadékrendszerek, finomítók, kazánok és üzemek |
| Vonalcső | API 5L | B fokozat, X42–X70 | Olaj, gáz és víz átvitel |
| Cölöpcső | ASTM A252 | 1., 2. és 3. évfolyam | Alapok, kikötők és infrastruktúra |
| Szerkezeti üreges metszet | ASTM A500, EN 10210, EN 10219 | B/C fokozat, S235/S275/S355 családok | Szerkezeti keretek és tartók |
| Mechanikus cső | ASTM A519 | Kémiai/mechanikai igény szerint meghatározott fokozat | Gépek, tengelyek, hengerek és alkatrészek |
| Megerősítő acél | ASTM A615/A706, BS 4449, EN 10080, GB 1499 | 60. fokozat, B500B/B500C, HRB400/500 | Vasbeton |
A megrendelés visszaigazolása előtt az értékeket és a rendelkezésre állást össze kell hasonlítani a vonatkozó szabványos kiadással, a termékformával, a méretválasztékkal és a szállítási feltételekkel.
Elérhető feldolgozás és testreszabás
A szénacélnak készen kell lennie a vevő következő gyártási lépésére. A termék formájától és a rendelési mennyiségtől függően a következő szolgáltatások határozhatók meg:
Lemez- és lemezvágás nyírással, fűrészeléssel, plazma- vagy lángeljárással
Fix hosszúságú vágás cső-, rúd-, betonacél- és szerkezeti szakaszokhoz
Csőferdítés, menetezés, csatlakozás és végvédelem
Fúrás, hornyolás és alaprajz alapú gyártás
Lemezszintezés, hasítás és szélességvágás
Betonvas vágás és hajlítás jóváhagyott rúdhajlítási ütemterv szerint
Sörétszórás, olajozás, műhelyi alapozó, festés vagy horganyzás
Jelölés, sablonozás, színkódolás, címkézés és köteg azonosítás
Vevő által jelölt vagy független, harmadik féltől származó ellenőrzési koordináció
A végső megvalósíthatóság, tűrések és élminőség függ az anyagminőségtől, a méretektől, a rendelési mennyiségtől és a rajzi követelményektől.
Minőségellenőrzés és rendelési dokumentáció
A minőség-ellenőrzést az irányadó specifikációhoz és a beszerzési megrendeléshez kell kötni, nem pedig általános „kiváló minőség” állításként.
Gyártás vagy beszerzés előtt
Tekintse át a szabványt, a minőséget, a méretet, a szállítási állapotot és a tervezett alkalmazást
Erősítse meg a mérettűréseket és az esetleges kiegészítő követelményeket
Tisztázza a hőkezeléssel, ütésvizsgálattal, NDT-vel, bevonattal és jelöléssel kapcsolatos követelményeket
A feldolgozott termékek rajzainak vagy vágási listáinak jóváhagyása
Gyártás közben és után
Szemrevételezés és méretvizsgálat
Kémiai összetétel és mechanikai-tulajdonságok felülvizsgálata a megrendelt szabvány szerint
Hegesztési ellenőrzés és roncsolásmentes vizsgálat, ha a specifikáció vagy a beszerzési megrendelés előírja
A bevonat vastagságának vagy felületi állapotának ellenőrzése adott esetben
Végső mennyiség, jelölés, kötegelés és csomagolás ellenőrzése
Megadáskor elérhető dokumentumok
Malomvizsgálati tanúsítvány / anyagvizsgálati jegyzőkönyv
Csomagolási lista és kereskedelmi számla
Származási bizonyítvány
Ellenőrzési jelentés vagy harmadik féltől származó vizsgálati jelentés
Bevonat vagy NDT jelentés, ha szerepel a megrendelésben
Fontos:A megrendelés feladása előtt egyeztetni kell a dokumentum típusát, az ellenőrzési kört és az átvételi feltételeket. Ne feltételezze, hogy minden termék automatikusan ugyanazt a tanúsítványcsomagot tartalmazza.
Szénacél alkalmazások
Építés és infrastruktúra
betonacél, gerendák, csatornák, szögek, lemezek, üreges szelvények és cölöpcső épületekhez, hidakhoz, alapozásokhoz, közlekedési infrastruktúrához és közművesítéshez.
Olaj-, gáz- és feldolgozóipar
API vezetékcső, varrat nélküli nyomócső, szerelvénykész cső és lemez csővezetékekhez, finomítókhoz, feldolgozó üzemekhez, tárolórendszerekhez és tartószerkezetekhez.
Gépek és általános gyártás
Lemezek, rudak, csövek és szakaszok gépvázakhoz, hegesztett szerelvényekhez, mezőgazdasági berendezésekhez, anyagmozgató rendszerekhez és ipari alkatrészekhez.
Energetikai és nyomástartó berendezések
Magas hőmérsékletű cső- és nyomástartó lemez kazánokhoz, hőcserélőkhöz, tartályokhoz és kapcsolódó berendezésekhez, az irányadó tervezési kód és anyagspecifikáció szerint.
Vízügyi, tengeri és alapítványi projektek
Nagy átmérőjű hegesztett csövek, csőcölöpök és bevonatos acéltermékek vízszállításhoz, kikötőkhöz, tartószerkezetekhez és alapozási munkákhoz.
Miért érdemes szénacélt a Dongmeng csoporttól szerezni?
Több termék beszerzése
Kombinálja a lemezeket, csöveket, betonacélokat és szerkezeti szakaszokat egyetlen kérdőívben, hogy leegyszerűsítse a specifikációk igazítását, a csomagolás koordinálását és a szállítási tervezést.
Szabványos anyagillesztés
A műszaki áttekintés a teljes megnevezésre – a termék szabványára, minőségére, méreteire, szállítási állapotára és kiegészítő vizsgálatokra – összpontosít, ahelyett, hogy a laza minőségi egyenértékűségre hagyatkozna.
Feldolgozás projektfelhasználásra
Kérjen vágást, ferdítést, fúrást, felületkezelést vagy rajz alapú előkészítést, hogy az anyag közelebb kerüljön a kívánt gyártási állapothoz.
Ellenőrzés és nyomon követhetőség tervezése
A gyártás vagy a beszerzés megkezdése előtt adja meg a szükséges anyagtanúsítványokat, azonosítást, vizsgálati jelentéseket és harmadik fél általi ellenőrzést.
Exportcsomagolás és szállítás koordinálása
A csomagolás megtervezhető a termék formája, a kezelési kockázat és a szállítási mód szerint, beleértve a kötegeket, acélhevedereket, végsapkákat, vízálló védelmet, ládákat vagy megerősített támasztékokat, ahol szükséges.
Csomagolás és Szállítás
| Termék forma | Tipikus csomagolási megközelítés | Fő védelmi cél |
| Tányér és lap | Acél hevederek, csúszótalpak vagy raklapok; él- és vízálló védelem igény szerint | Kerülje el az elmozdulást, az élek károsodását és a nedvességnek való kitettséget |
| Cső és cső | Hatszögletű kötegek vagy laza rakodás nagy méretekhez; végsapkák és emelési pontok igény szerint | Védje a végeket, a bevonatokat és a csövek kerekségét |
| betonacél és rúd | Súlyszabályozott kötegek címkékkel és acélpántokkal | A szám/súly azonosítás és a biztonságos emelés fenntartása |
| Gerendák és profilok | Kötegelt vagy laza rakodás elválasztókkal és megerősített biztosítással | Megakadályozza a deformációt és a szállítási mozgást |
| Feldolgozott alkatrészek | Raklapok, tokok vagy ládák alkatrészjelzéssel és csomagolási listával | A rajzazonosító és a kész élek megőrzése |
A szállítás tervezésénél figyelembe kell venni az egy darab hosszát, a köteg súlyát, a konténerkorlátozásokat, a kikötői kezelést és a célország dokumentációját.
Hogyan kérhet pontos árajánlatot
A pontosítási idő csökkentése érdekében küldje el a következő információkat:
Termék formája: lemez, lemez, cső, cső, betonacél, gerenda, csatorna, szög vagy rúd
Teljes szabvány és fokozat
Méretek: vastagság × szélesség × hosszúság, külső átmérő × szélesség × hosszúság vagy szakasz megjelölése
Mennyiség méret szerint, lehetőleg darabokban és tonnában
Szállítási állapot, felületkezelés, bevonat és vég előkészítés
Feldolgozási rajz vagy vágási/hajlítási ütemterv, ha van
Szükséges MTC, NDT, ellenőrzés és harmadik fél tanúsága
Csomagolás, jelölés és célkikötő
Kötelező szállítási dátum vagy projekt ütemezése
Küldje el ajánlatkérését e-mailbenoffice@dongmjd.com
WhatsApp Dong: +86 157 6921 4734
Gyakran Ismételt Kérdések
1. Milyen szénacél termékeket szállíthat?
A termékcsalád szénacél lemezeket és lemezeket, varrat nélküli és hegesztett csöveket, API vezetékcsöveket, szerkezeti csöveket, betonacélokat, rudakat, H és I gerendákat, csatornákat, szögeket és egyéb szerkezeti profilokat tartalmaz. A rendelkezésre állás a szükséges szabványtól, minőségtől és méretektől függ.
2. Milyen információk szükségesek a szénacél árajánlathoz?
Adja meg a termék formáját, a teljes szabványt és minőséget, a méreteket, a mennyiséget, a szállítási állapotot, a felületet vagy a bevonatot, a feldolgozási követelményeket, az ellenőrzési dokumentumokat és a rendeltetési kikötőt. A gyártott alkatrészekhez rajzot kell mellékelni.
3. Hogyan válasszak varrat nélküli, ERW, LSAW és SSAW csövet?
Válasszon az irányadó specifikáció, átmérő, falvastagság, nyomás/szolgáltatási állapot, hegesztési átvételi követelmények és a projekt gazdaságossága alapján. A varrat nélküli gyakori a kisebb átmérőjű nyomás és a magas hőmérsékletű szolgáltatás; Az ERW számos vonal-, szerkezeti és általános szolgáltatási méretet fed le; Az LSAW-t és az SSAW-t általában nagyobb átmérők esetén veszik figyelembe. A projektspecifikáció továbbra is irányító marad.
4. Mi a különbség az API 5L PSL1 és a PSL2 között?
A PSL2 általában szigorúbb és kiterjedtebb követelményeket alkalmaz a kémiai, mechanikai tulajdonságok, nyomon követhetőség és tesztelés tekintetében. A vásárlóknak kifejezetten meg kell adniuk a PSL1 vagy PSL2 típust, a minőséggel, a csőtípussal és a kiegészítő követelményekkel együtt.
5. Az ASTM, EN, JIS és GB minőségek közvetlen ekvivalensként kezelhetők?
Nem automatikusan. A kereszthivatkozási táblázatok hasznosak az előzetes beszerzéshez, de a kémia, a szilárdság, az ütési teljesítmény, a mérettűrések és a szállítási feltételek eltérőek lehetnek. A szabványok helyettesítése előtt mérnöki engedély szükséges.
6. Tud-e méretre vágott szénacélt biztosítani?
A méretre, tűrésekre, mennyiségre és élkövetelményekre figyelemmel méretre vágott lemez, cső, betonacél, rúd és szerkezeti szakaszok is elrendezhetők. Küldjön el egy vágási listát vagy rajzot a megvalósíthatósági felülvizsgálathoz.
7. Rendelkezésre állnak-e felületbevonat és korrózióvédelmi lehetőségek?
A termék formájától függően az opciók között szerepelhet olajozás, műhelyalapozás, festés, horganyzás, epoxi bevonat, szemcseszórás vagy más, a projektben meghatározott rendszerek. Adja meg a bevonat specifikációját, vastagságát, színét és ellenőrzési módszerét az ajánlatkérőben.
8. Milyen ellenőrzési dokumentumokat lehet benyújtani?
Anyagtanúsítványok, méret- és szemrevételezési jegyzőkönyvek, NDT-jelentések, bevonatjelentések és harmadik féltől származó ellenőrzési dokumentumok a megrendelésben rögzíthetők. A szükséges dokumentumszabványt és az ellenőrzési kört a gyártás előtt meg kell erősíteni.
9. Különböző szénacél termékek kombinálhatók egy szállítmányban?
A vegyes termék szállításának tervezése lehetséges kompatibilis lemez-, cső-, betonacél- és szerkezeti szakasz rendeléseknél. A megvalósíthatóság függ a rakodás módjától, a tételek hosszától, a köteg súlyától, a kikötői szabályoktól és a szállítási sérülés kockázatától.
10. Hogyan csomagolják a szénacélt exportra?
A csomagolás kiválasztása a termék formája és a szállítási mód szerint történik. A tipikus módszerek közé tartoznak a hevederes kötegek, csúszótalpak, raklapok, végsapkák, vízálló csomagolás, ládák és megerősített támasztékok. Minden különleges füstölési, címkézési vagy emelési követelményt előre jelezni kell.
11. Mi a minimális rendelési mennyiség?
A MOQ terméktől, minőségtől, mérettől, malomúttól és feldolgozási követelménytől függően változik. Küldje el a szükséges specifikációt és mennyiséget megerősítés céljából, ahelyett, hogy egyetlen MOQ-ra hagyatkozna a teljes szénacél-tartományra vonatkozóan.
12. Mennyi ideig tart a szállítás?
Az átfutási idő az anyagok rendelkezésre állásától, a hengerlési vagy gyártási ütemtervtől, a feldolgozástól, az ellenőrzéstől, a mennyiségtől és a szállítási tervtől függ. Meg kell erősíteni a végleges műszaki specifikáció és a rendelési ütemezés alapján.
A szabványnak és a projektnek megfelelő szénacél ajánlat
Küldje el anyaglistáját, specifikációját vagy rajzát. Az árajánlatnak meg kell határoznia a kínált szabványt és minőséget, a méreteket, a mennyiséget, a feldolgozási kört, az ellenőrzési dokumentumokat, a csomagolási módot és a kereskedelmi szállítási feltételeket.
Telefon: +86 157 6921 4734
Email: office@dongmjd.com
WhatsApp:Dong: +86 157 6921 4734
Hivatal:4107-es szoba, Runfeng Building, Sanqiao New Street, Weiyang District, Xi'an City, Shaanxi tartomány
Kérjen árajánlatot
Kérjen adatlapot vagy MTC-mintát
A Xi'an Dongmeng Group Co., Ltd. Kína egyik vezető szénacéltermék-gyártója és -szállítója. Szeretettel üdvözöljük, hogy olcsó szénacél termékeket vásároljon vagy nagykereskedjen itt raktáron gyárunkból. Minden testreszabott termék kiváló minőségű és versenyképes áron. Ingyenes mintaért lépjen kapcsolatba velünk most.


