HU 10216-2 10CrMo9-10 varrat nélküli acélcső

HU 10216-2 10CrMo9-10 varrat nélküli acélcső
Részletek:
Szabvány: EN 10216-2:2024
Minőség: 10CrMo9-10 / Anyagszám. 1.7380
Anyagtípus: 2,25Cr-1Mo Cr-Mo ötvözött acél
Gyártás: Zökkenőmentes · Hot Finish / Cold Finished
Szállítási állapot: +NT · +QT, ahol műszakilag szükséges
Mechanikai tulajdonságok: Rm 480–630 MPa · Rp0,2 Nagyobb vagy egyenlő, mint 280 MPa, T esetén: 40 mm vagy annál kisebb
Ellenőrzés: UT / Szivárgás-Tömörségi teszt / PMI / Mechanikai teszt / EN 10204 3.1 vagy 3.2
Alkalmazások: Kazán · Gőzcsövek · Erőmű · Finomító · Petrolkémia · Nyomástartó berendezések
A szálláslekérdezés elküldése
Leírás
A szálláslekérdezés elküldése

A Xi'an Dongmeng Group Co., Ltd. az en 10216-2 10crmo9-10 varrat nélküli acélcsövek egyik legmegbízhatóbb gyártója és beszállítója Kínában, és támogatja a személyre szabott szolgáltatást is. Bőséges tapasztalattal várjuk Önt az itt található olcsó termékek nagykereskedelmében, és ingyenes mintát kapunk gyárunkból. Árkonzultációért vegye fel velünk a kapcsolatot.

 

EN 10216-2 10CrMo9-10 Seamless Steel Tube
HU 10216-2 10CrMo9-10 varrat nélküli acélcső

Xi'an Dongmeng Group Co., Ltd.kellékekHU 10216-2 10CrMo9-10 varrat nélküli acélcsőkazánokhoz, energiatermelő{0}}rendszerekhez, magas-hőmérsékletű gőzvezetékekhez, finomítói egységekhez, petrolkémiai berendezésekhez és egyéb, megbízható, magas hőmérsékletű szilárdságot igénylő{2}}nyomású alkalmazásokhoz. Anyagszám alapján is azonosítható1.7380, 10CrMo9-10 a2,25Cr-1Mo króm-molibdén ötvözött acélmagas hőmérsékleten történő nyomásgyakorlásra tervezték.

A varrat nélküli eljárással gyártott 10CrMo9-10 csöveket általában anormalizált és temperált (+NT)állapot, a +QT kezelés figyelembevételével bizonyos nehéz-fali konfigurációk esetén, ahol az EN 10216-2 és a vásárlási specifikáció előírja. A Dongmeng Group támogatja a projekt-specifikus OD × WT kombinációkat, a rögzített hosszúságokat, a ferde levágást, az UT/NDT-t, a PMI-t, a szivárgás-tömítettség-tesztet, az EN 10204 3.1/3.2 dokumentációt és a harmadik fél által végzett ellenőrzést.

Az EN 10216-2:2024 a jelenlegi európai szabvány, amely a varrat nélküli, nem-ötvözött és ötvözött acélcsövekre vonatkozik, amelyek nyomási célokra meghatározott, megemelt hőmérsékletű tulajdonságokkal rendelkeznek.

 

HU 10216-2 10CrMo9-10 specifikációk

Tétel Specifikáció
Termék HU 10216-2 10CrMo9-10 varrat nélküli acélcső
Standard EN 10216-2:2024
Acél minőség 10CrMo9-10
Anyagszám 1.738
Anyagi család Króm{0}}molibdénötvözet acél
Névleges ötvözetrendszer 2,25Cr-1Mo
Gyártás Zökkenőmentes
Fejezd be a hőkezelés előtt Hot Finished / Cold Finished
Szabványos szállítási feltétel +NT – Normalizált és temperált
Ausztenitesítő hőmérséklet 900-960 fok
Temperálási hőmérséklet 680-750 fok
Vége Befejezés Sima / Ferde / Megmunkált
Hossz Véletlenszerű / Rögzített / Projekt-Meghatározott
Dokumentáció HU 10204 3.1 / 3.2, ha meg van adva
Választható ellenőrzés UT / PMI / Szivárgás-Tömörség / Kiegészítő NDT / Harmadik-Felülvizsgálat
Fő alkalmazások Kazánok, gőzvezetékek, erőművek, finomítók és petrolkémiai nyomásrendszerek

Az EN 10216-2 szabvány előírja, hogy ezeket a csöveket azökkenőmentes folyamat. A csöveket a végső hőkezelés előtt melegen{1}} vagy hidegen-készíthetik. 10CrMo9-10 esetén a megadott szabványos hőkezelési feltétel +NT, 900–960 fokos ausztenitizálással, majd 680–750 fokos temperálással.

Mi az a 10CrMo9-10 / 1.7380?

10CrMo9-10egy speciális ötvözött acél, amelyet magas hőmérsékletnek kitett nyomás alatt álló alkatrészekhez fejlesztettek ki.

EN anyagszáma:

1.7380

Kémiája körülbelül a következőket tartalmazza:

2,00–2,50% króm + 0.90–1,10% molibdén

Ez a 10CrMo9{2}}10-et a jól bevált értékek közé helyezi2,25Cr-1Mo anyagcsalád.

Az alacsonyabb -ötvözetminőségekkel, például a 13CrMo4-5-tel összehasonlítva a magasabb króm- és molibdéntartalom jobb, magasabb hőmérsékletű-teljesítményt biztosít, és a 10CrMo9-10-et különösen fontossá teszi az igényes kazán-, gőz- és áramtermelési alkalmazásokban.

Az anyagot mindazonáltal a tényleges helyzetnek megfelelően kell kiválasztani:

Tervezési hőmérséklet · Tervezési nyomás · Falvastagság · Megengedett feszültség · Tervezési kód · Folyamatközeg · Szükséges élettartam

-nem egyszerűen az ötvözet százalékos arányának összehasonlításával.

A 10CrMo9-10 kémiai összetétele

Az EN 10216-2:2024 szabvány 10CrMo9-10 üstök elemzési határértékei a következők:

Elem Összetétel (%)
Carbon C 0.08–0.14
Szilícium Si Kisebb vagy egyenlő, mint 0,50
Mangán Mn 0.30–0.70
Foszfor P Kisebb vagy egyenlő, mint 0,020
Sulphur S Kisebb vagy egyenlő, mint 0,010
Króm Kr 2.00–2.50
Molibdén Mo 0.90–1.10
Nikkel Ni 0,30 vagy annál kisebb
Alumínium Al összesen Kisebb vagy egyenlő, mint 0,040
Réz Cu 0,30 vagy annál kisebb

Ezek a határértékek összhangban vannak a 10CrMo9-10 / 1.7380-ra vonatkozóan közzétett jelenlegi EN 10216-2 anyagadatokkal.

Miért 2,25Cr-1Mo?

Króm

A króm javítja:

oxidációs ellenállás;

edzhetőség;

emelkedett{0}}hőmérséklet-stabilitás.

Molibdén

A molibdén javítja:

emelkedett{0}}hőmérséklet erőssége;

kúszási ellenállás;

ellenállás a tartós hőhatás alatti szilárdságvesztéssel szemben.

A kombinált Cr-Mo rendszer a 10CrMo9-10-et lényegesen alkalmasabbá teszi magas hőmérsékleten történő nyomásra, mint a hagyományos szénacélok.

Mechanikai tulajdonságok

Az EN 10216-2 szobahőmérsékletre vonatkozó követelményei a falvastagságtól függően változnak.

Falvastagság Minimum Rp0,2 Szakítószilárdság Rm
T Legfeljebb 16 mm 280 MPa 480-630 MPa
16 < T 40 mm vagy annál kisebb 280 MPa 480-630 MPa
40 < T 60 mm vagy annál kisebb 270 MPa 480-630 MPa

Megnyúlás

Hosszirányú:22%-nál nagyobb vagy egyenlő
Átlós:20%-nál nagyobb vagy egyenlő

Impact Energy

20 fokon:

Hosszirányú:Nagyobb vagy egyenlő, mint 40 J
Átlós:Nagyobb vagy egyenlő, mint 27 J

Az EN 10216-2:2024 ezeket a helyiséghőmérsékletre vonatkozó követelményeket adja meg a 10CrMo9-10-hez, és ütésellenőrzést ír elő a megfelelő vastagabb falú csövek esetében a szabványban meghatározott feltételek mellett.

Emelt{0}}hőmérséklet erőssége

A 10CrMo9-10 kiválasztásának egyik fő vásárlási oka a meghatározott mechanikai teljesítménye magas hőmérsékleten.

60 mm-es falvastagságig az EN 10216-2 szabvány a következő minimális Rp0,2 értékeket sorolja fel:

Hőmérséklet Minimum Rp0,2
100 fok 249 MPa
150 fok 241 MPa
200 fok 234 MPa
250 fok 224 MPa
300 fok 219 MPa
350 fok 212 MPa
400 fok 207 MPa
450 fok 193 MPa
500 fok 180 MPa

Ezeket az értékeket a jelenlegi EN 10216-2 emelt hőmérsékletű tulajdonságtáblázat határozza meg.

Fontos mérnöki megjegyzés

A felsorolt ​​bizonyítási -erősségi érték 500 fokban megteszinemEz azt jelenti, hogy minden 10CrMo9-10 cső automatikusan folyamatosan használható 500 fokban.

A megengedett üzemállapotot a következőkből kell megállapítani:

alkalmazandó tervezési kód + megengedett feszültség + kúszási adatok + nyomás + méretek + korróziós ráhagyás + gyártási előzmények + várható tervezési élettartam.

A hosszú távú-magas{1}}hőmérsékletű tervezést inkább a kúszás, mint a szobahőmérséklet{2}}szakító tulajdonságai szabályozzák.

Hőkezelés: 10CrMo9-10 +NT

A standard szállítási feltétel a következő:

+NT - Normalizált és temperált

Normalizálás / Ausztenitizálás:
900-960 fok, majd léghűtés

Edzés:
680-750 fok, majd léghűtés

 

Ez a hőkezelés fejleszti az adott helyiséghez szükséges mikrostruktúrát- és emelt{1}}hőmérsékletű mechanikai tulajdonságokat.

Mikor lehet szükség a +QT használatára?

Ez egy fontos technikai pont a 10CrMo9-10 beszerzésénél.

Az EN 10216-2 megjegyzi, hogy a megfelelő hőkezelési lábjegyzet hatálya alá tartozó minőségeknél10 mm-t meghaladó falvastagság vagy 0,15 T/D feletti falvastagság esetén a kioltás és temperálás válhat szükségesséa szükséges mikrostruktúra és anyagtulajdonságok elérése érdekében.

Ha ilyen kezelésre van szükség, azt a megkeresés és a megrendelés szakaszában meg kell állapodni, és az anyagmegjelölést ki kell egészíteni+QT.

Ezért a vevőknek nem szabad azt feltételezniük, hogy minden nehéz{0}}fali rendelést automatikusan a következőképpen kell feltüntetni:

10CrMo9-10 +NT

Nehéz-falú csövek esetén a malomnak át kell tekintenie:

OD · WT · T/D arány · szükséges tulajdonságok · hőkezelési-út

a végső gyártás előtt.

Zökkenőmentes gyártási folyamat

 

Egy tipikus gyártási mód a következőket tartalmazza:

1. Acélgyártás és tuskóellenőrzés

Az acél kémiai és hőszáma megfelel az EN 10216-2 követelményeinek.

2. Billet fűtés

A minősített ötvözött acél tuskókat a szükséges átszúrási hőmérsékletre melegítik.

3. Rotary Piercing

A tömör tuskót üreges héjba szúrják.

4. Megnyúlás és gördülés

Az üreges héjat hengereljük, hogy elérjük a kívánt csőgeometriát.

5. Méretezés / kicsinyítés

A külső átmérő és a falvastagság a megadott mérettűrés határain belül van.

6. Hőkezelés

A csövet általában normalizálják és temperálják, vagy a nehéz -falanyaghoz egyeztetett feltételek szerint kezelik.

7. Egyenesítés

A hőkezelt{0}}csöveket a végső ellenőrzés előtt kiegyenesítjük.

8. Vágás és vég előkészítése

Fix{0}}hosszú vágás, sima végek vagy ferde levágás megadható.

9. Ellenőrzés és NDT

A mechanikai tulajdonságok, a méretek, a szivárgás{0}}tömítettsége és a vonatkozó NDT-követelmények ellenőrizve vannak.

10. Jelölés és nyomon követhetőség

Az anyagminőséget, a hőazonosítót és az ellenőrzési dokumentációt csomagolás előtt ellenőrizzük.

Mivel az EN 10216-2 szabvány azökkenőmentes gyártási útvonal, a cső nem tartalmaz hosszirányú olvadó varrat.

Ellenőrzés és tesztelés

A kritikus magas{0}}hőmérsékletű csővezetékeknél a vásárlási döntéseknél ugyanolyan gondosan mérlegelni kell az ellenőrzési követelményeket, mint a vegyi anyagokat.

A rendelkezésre álló projektellenőrzés a következőket foglalhatja magában:

üstök és termékek kémiai elemzése;

szakítóvizsgálat;

ütésvizsgálat;

emelt{0}}hőmérsékletű szakítószilárdság ellenőrzése;

méretvizsgálat;

fal-vastagságának ellenőrzése;

vizuális vizsgálat;

ultrahangos vizsgálat;

szivárgás-tömörségi vizsgálat;

hidrosztatikai vizsgálat, ha előírják;

PMI;

anyag azonosítása;

harmadik fél általi ellenőrzés.

Az EN 10216-2:2024 kifejezetten rendelési lehetőségeket biztosít a magas hőmérsékletű ellenőrzéshez, az NDT-hez, a speciális vég-előkészítéshez, a pontos hosszokhoz, a hidrosztatikus próbanyomáshoz, a pozitív anyagazonosításhoz és az EN 10204 3.2 tanúsítványhoz.

HU 10204 3.1 és 3.2 Dokumentáció

A B2B energiaellátással, kazánnal és nyomástartó{1}}berendezésekkel kapcsolatos projekteknél az anyagok nyomon követhetősége elengedhetetlen.

A tipikus dokumentáció a következőket tartalmazhatja:

HU 10204 3.1

A gyártó{0}}ellenőrzési tanúsítványt adott ki, amely tartalmazza a ténylegesen meghatározott ellenőrzési és vizsgálati eredményeket.

HU 10204 3.2

Ellenőrzési tanúsítvány, amely magában foglalja a független ellenőrző képviselő általi érvényesítését, a vonatkozó beszerzési megállapodás szerint.

Az EN 10216-2 kifejezetten előírja3.2 tanúsítás, mint rendelési lehetőség.

Kritikus nyomású alkalmazások esetén a szükséges tanúsítványtípusnak mindig közvetlenül az ajánlatkérésben és a beszerzési rendelésben kell megjelennie.

Tipikus alkalmazások

Áramtermelés

A 10CrMo9-10 jól bevált magas hőmérsékletű energiaellátási alkalmazásokhoz, beleértve:

gőzvezetékek;

kazán csatlakozások;

túlhevítővel és utánmelegítővel{0}}kapcsolódó rendszerek;

magas{0}}hőmérsékletű fejlécek;

nyomású alkatrészek.

Kazánrendszerek

A Cr és Mo kombinációja támogatja a hosszan tartó hőterhelésnek kitett alkalmazásokat.

A tipikus felhasználások a következők:

kazáncsövek;

gőzvezetékek;

kazán nyomóalkatrészei;

magas{0}}hőmérsékletű csatlakozó csövek.

Finomítók

A lehetséges alkalmazások a következők:

magas{0}}hőmérsékletű folyamatcsövek;

fűtő{0}}kapcsolódó rendszerek;

folyamatátviteli vonalak;

nyomástartó berendezések csatlakozásai.

Petrolkémiai üzemek

A 10CrMo9-10 számításba jöhet olyan technológiai csővezetékek és nyomás alatti alkatrészek esetében, amelyeknél a tervezési számításokhoz Cr-Mo ötvözetre van szükség, magas hőmérsékletű tulajdonságokkal.

Nyomástartó berendezések

A tipikus követelmények a következők lehetnek:

nyomástartó edény csatlakozó csövek;

fejlécek;

hőcserélő csatlakozások;

magas hőmérsékletű{0}}feldolgozó berendezések.

A tényleges alkalmasságot mindig az üzem tervezőjének vagy a nyomástartó-berendezés gyártójának kell megerősítenie.

10CrMo9-10 vs 13CrMo4-5

 

Ez két fontos Cr-Mo fokozat az EN 10216-2 szabványban.

Ingatlan 13CrMo4-5 10CrMo9-10
Anyagszám 1.7335 1.738
Kr 0.70–1.15% 2.00–2.50%
Mo 0.40–0.60% 0.90–1.10%
Ötvözet család Kb. . 1Cr-0,5 Mo Körülbelül. 2.25Cr-1Mo
Szakítószilárdság 440-590 MPa 480-630 MPa
Normál állapot +NT +NT
Tipikus pozíció Középfokú Cr{0}}Mo szolgáltatás Igényesebb emelt hőmérsékletű{0}}szolgáltatás

A 10CrMo9-10 lényegesen több Cr-t és Mo-t tartalmaz, de ez nem jelenti azt, hogy automatikusan fel kell váltania a 13CrMo4-5-öt.

A megfelelő anyagnak meg kell felelnie a műszaki tervezési specifikációnak.

10CrMo9-10 vs ASTM A335 P22

A 10CrMo9-10-re és az ASTM A335 P22-re széles körben hivatkoznak, mivel mindkettő a 2.25Cr-1Mo családba tartozik.A Tubacex például az EN 10216-2 10CrMo9-10 és az ASTM A335 P22 szabványt ugyanabban a nemzetközi anyag-egyenértékűségi csoportban helyezi el az energiatermelési alkalmazásoknál.

Viszont:

A 10CrMo9-10 nem cserélhető fel automatikusan az A335 P22-vel.

Tétel HU 10216-2 10CrMo9-10 ASTM A335 P22
Szabványrendszer HU ASTM / ASME
Fokozat 10CrMo9-10 P22
Anyag sz. 1.738 ASTM jelölési rendszer
Ötvözet rendszer Körülbelül. 2.25Cr-1Mo Körülbelül. 2.25Cr-1Mo
Gyártás Zökkenőmentes Zökkenőmentes
Fő felhasználás Nyomócső Magas{0}}hőmérsékletű cső
Hőkezelés EN-meghatározott +NT/+QT feltételek ASTM{0}}meghatározott kezelés
Tanúsítvány általánosan használt EN 10204 rendszer ASTM/ASME dokumentáció
Közvetlen helyettesítés Mérnöki engedély szükséges Mérnöki engedély szükséges

A kémiai tartományok hasonlóak lehetnek, de:

a mechanikai követelmények, a hőkezelés, a tűréshatárok, a vizsgálat, a tanúsítás és a méretszabványok nem azonosak.

Ha egy projekt meghatározzaHU 10216-2 10CrMo9-10, nem szabad P22-vel helyettesíteni csak egy ekvivalencia táblázat alapján.

Ajánlott ajánlatkérési információ

A pontos árajánlatért küldje el:

Standard:EN 10216-2:2024
Fokozat:10CrMo9-10 / 1,7380
Szállítási feltétel:+NT / +QT, ha szükséges
Külső átmérő:___ mm
Falvastagság:___ mm
Hossz:___ mm
Mennyiség:___ db / m / tonna
Az előkészítés befejezése:PE / BE / Különleges
Ütésvizsgálat:Kötelező / Nem szükséges
Emelt{0}}hőmérséklet teszt:Kötelező / Nem szükséges
UT / NDT: ___
Szivárgás-Tömörségi teszt: ___
PMI:Kötelező / Nem szükséges
Bizonyítvány:HU 10204 3.1 / 3.2
Harmadik fél általi-ellenőrzés: ___
Alkalmazás:Kazán / Teljesítmény / Finomító / Petrolkémia
Tervezési kód: ___
Szállítási cél: ___

A jelenlegi szabvány maga ad rendezési példát10CrMo9-10, minimum 240 mm átmérőjű, 40 mm minimális falvastagsággal és EN 10204 3.2 tanúsítvánnyal, amely bemutatja, miért kell egyértelműen meghatározni a méreteket és a vizsgálati dokumentációt az ajánlatkérés szakaszában.

Miért érdemes 10CrMo9-10 csövet a Xi'an Dongmeng Group Co., Ltd.-től vásárolni?

 

Szabványok-alapú ellátás

Xi'an Dongmeng Group Co., Ltd.áttekinti az anyagminőséget, a méreteket, a szállítási állapotot és az ellenőrzési követelményeket, mielőtt árajánlatot adna a nyomás{0}}ötvözet csövekre.

Hőszám nyomon követhetőség

Az anyagazonosítás a hő{0}}számjelzéssel és a megfelelő ellenőrzési dokumentációval tartható fenn.

Ellenőrzési támogatás

A rendelkezésre álló projektkövetelmények a következők lehetnek:

UT · PMI · Mechanikai tesztelés · Szivárgás-Tömörségvizsgálat · Méretellenőrzés · Harmadik fél ellenőrzése{1}}

Feldolgozás támogatása

A projekt-{0}}feldolgozás a következőket foglalhatja magában:

Fix{0}}hosszú vágás · Levágás · Végmegmunkálás · Felületvédelem · Exportcsomagolás

Műszaki ajánlatkérés áttekintése

Nehéz-falú 10CrMo9-10 esetén javasoljuk, hogy tekintse át aOD × WT, T/D arány és a szükséges hőkezelési -feltétela végső gyártás előtt.

Ez megbízhatóbb, mintha csak anyagnév alapján vásárolna.

GYIK - HU 10216-2 10CrMo9-10 varrat nélküli acélcső

1. Mi az a 10CrMo9-10?

A 10CrMo9-10 egy Cr-Mo ötvözetű speciális acél, anyagszáma1.7380, varrat nélküli nyomócsövekhez használatos emelt-hőmérsékletű tulajdonságokkal.

2. Milyen szabvány vonatkozik a 10CrMo9-10 varrat nélküli csövekre?

alatt van meghatározvaEN 10216-2:2024varrat nélküli nyomócsövekhez emelt{0}}hőmérsékletű tulajdonságokkal.

3. A 10CrMo9-10 zökkenőmentes?

Igen. Az EN 10216-2 előírja, hogy a szabvány hatálya alá tartozó csöveket varrat nélküli eljárással kell gyártani.

4. Mi az anyagszám?

1.7380.

5. Mi a Cr- és Mo-tartalom?

A króm az2.00–2.50%a molibdén pedig az0.90–1.10%.

6. Mi a normál szállítási feltétel?

A standard állapot az+NT - normalizált és temperált.

7. Melyek a hőkezelési-hőmérsékletek?

A normalizálás az900-960 foka temperálás pedig az680-750 fok.

8. Mikor lehet szükség +QT-re?

Az EN 10216-2 megjegyzi, hogy a kívánt szerkezet és tulajdonságok elérése érdekében hűtésre és temperálásra lehet szükség az alkalmazható minőségeknél, ahol a falvastagság meghaladja a 10 mm-t, vagy a T/D meghaladja a 0,15-öt. A feltételről érdeklődés és rendelés során egyeztetni kell.

9. Mekkora a szakítószilárdság?

A megadott szakítószilárdsági tartomány:{0}}480-630 MPaaz alkalmazandó mérettartományokhoz.

10. A 10CrMo9-10 ugyanaz, mint a P22?

Nem. Hasonló 2,25Cr-1Mo anyagcsaládba tartoznak, és gyakran hivatkoznak rájuk, de az EN 10216-2 10CrMo9-10 és az ASTM A335 P22 külön specifikáció.

11. Megadható-e az EN 10204 3.2 tanúsítvány?

Igen. Az EN 10204 3.2 kifejezetten rendelhető az EN 10216-2 szabvány szerint.

12. Megadható a PMI és az UT?

Igen. Pozitív anyagazonosítás és roncsolásmentes vizsgálat is beépíthető az egyeztetett rendelési követelményeknek megfelelően.

13. Lehet-e szállítani fix-hosszúságú csöveket?

Igen. A pontos hossz az EN 10216-2 szabvány szerinti rendelési lehetőség.

14. A 10CrMo9-10 alkalmas 500 fokos kiszolgálásra?

Az EN 10216-2 minimális Rp0,2 értéket biztosít180 MPa 500 fokon60 mm falvastagságig. A tényleges megengedett üzemi hőmérsékletet azonban az irányadó tervezési kódból, a nyomásból, a kúszási követelményekből és az élettartamból kell meghatározni.

Kérjen műszaki árajánlatot

 

MertHU 10216-2 10CrMo9-10 varrat nélküli acélcső, küldje el MTO-ját, csőmenetrendjét vagy műszaki specifikációját a címreXi'an Dongmeng Group Co., Ltd.

A gyorsabb műszaki ellenőrzés érdekében adja meg:

OD × WT × hossz · Mennyiség · +NT/+QT · NDT · Ellenőrzési tanúsítvány · Alkalmazás · Cél

Irodai információk

Telefon: +86 157 6921 4734
Email: office@dongmjd.com
WhatsApp:Dong: +86 157 6921 4734

Iroda címe:
4107-es szoba, Runfeng Building, Sanqiao New Street, Weiyang District, Xi'an City, Shaanxi tartomány

Népszerű tags: hu 10216-2 10crmo9-10 varrat nélküli acélcső, Kína hu 10216-2 10crmo9-10 varrat nélküli acélcső gyártók, beszállítók, gyár, ASTM A335 P11 cső, ASTM A335 P22 cső, ASTM A335 P5 cső, ASTM A335 P9 cső, ASTM A335 P91 cső, ASTM A691 1 1 4CR cső

A szálláslekérdezés elküldése