UNSC11000 elektrolitikusan szívós szurokréz (ETP réz)az egyik legszélesebb körben használt nagy{0}}vezetőképességű rézötvözet, amelyről ismertkiváló elektromos vezetőképesség (nagyobb vagy egyenlő, mint 100% IACS), hővezető képesség, hajlékonyság és könnyű gyártás. Prémium minőségű, ipari-minőségű rézanyagkéntC11000 rézlemez, rézszalag, rézrúd, rézrúd, rézcső, ésréz gyűjtősínszéles körben használják az elektrotechnikában, transzformátorokban, kapcsolóberendezésekben, áramelosztásban, földelési rendszerekben és precíziós alkatrészekben. Üzemünk kínáljaegyedi méretek, szűk tűrések, nemzetközi szabványokés exportcsomagolás, amely stabil minőséget biztosít a globális B2B vásárlók számára.

01
Kiváló minőség
02
Speciális berendezések
03
Profi csapat
04
Egyedi szolgáltatás
Termékleírás
Az UNS C11000 egy elektrolitikusan szívós szurokrézötvözet, amely szabályozott mennyiségű oxigént (0,02–0,04%) tartalmaz a kiváló elektromos vezetőképesség biztosítása érdekében. Ez megfelelASTM B152, ASTM B187, ASTM B152M, ASTM B193, ASTM B152Més más nemzetközi szabványok.
UNS C11000 rézötvözet – Teljes integrált műszaki összehasonlító táblázat
| Kategória | Műszaki paraméter | Metrikus (SI-egység) | birodalmi (amerikai egységek) | Megjegyzések / Szabvány |
|---|---|---|---|---|
| Kémiai összetétel | Cu (réz) | Nagyobb vagy egyenlő99.90% | - | ASTM B152 / B187 |
| Oxigén (O) | 0.02–0.04% | - | Tipikus ETP Cu | |
| Egyéb szennyeződések | 0,03% vagy annál kisebb | - | - | |
| Mechanikai tulajdonságok – izzított (O hőmérséklet) | Szakítószilárdság | 210-250 MPa | 30–36 ksi | ASTM B152 |
| Hozamerő | 65-100 MPa | 9-14 ksi | - | |
| Megnyúlás | 30–45% | - | - | |
| Mechanikai tulajdonságok – kemény (H04 hőmérséklet) | Szakítószilárdság | 340-380 MPa | 49–55 ksi | ASTM B187 |
| Hozamerő | 300-340 MPa | 44–49 ksi | - | |
| Keménység | HV 80–110 | HRB 40–55 | - | |
| Fizikai tulajdonságok | Vezetőképesség | Nagyobb vagy egyenlő, mint 100% IACS | - | Elektrolitikusan kemény emelkedés |
| Sűrűség | 8,9 g/cm³ | 0,321 lb/in³ | - | |
| Olvadáspont | 1083 fok | 1981 F | - | |
| Szabványos mérettartomány – lapok/tányérok (ASTM B152) | Vastagság | 0,20-20 mm | 0.008"–0.79" | Std. tűrések ±0,01–0,20 mm |
| Szélesség | 300-1000 mm | 12"–40" | - | |
| Hossz | 1000-3000 mm | 40"–120" | - | |
| Szabványos mérettartomány – rudak/rudak (ASTM B187) | Átmérő | 3-120 mm | 1/8"–4.75" | Tűrés ±0,03–0,20 mm |
| Temper elérhető | O / H02 / H04 | - | - | |
| Szabványos mérettartomány – gyűjtősínek (lapos rudak) | Vastagság | 3-20 mm | 0.12"–0.75" | - |
| Szélesség | 20-200 mm | 0.8"–8" | - | |
| Szabványos mérettartomány – csövek (ASTM B68 / B75) | Külső átmérő (OD) | 6-108 mm | 1/4"–4.25" | - |
| Falvastagság | 0,5-10 mm | 0.02"–0.40" | Std. tűrés ±0,02–0,15 mm | |
| Az indulat | O / H58 | - | Varrat nélküli rézcső | |
| Főbb jellemzők | - | Magas vezetőképesség, korrózióállóság, hajlékonyság | - | Elektromos -minőségű rézötvözet |
| Tipikus alkalmazások | - | Gyűjtők, transzformátorok, kapcsolóberendezések, elektromos érintkezők, vízvezetékek | - | Ipari szabvány |
C11000 vs C10200 vs C12200 rézötvözetek
| Kategória | C11000(ETP réz) | C10200(OFHC réz) | C12200(DHP réz) |
|---|---|---|---|
| Anyag neve | Elektrolitikus szívós szurokréz | Oxigénmentes,{0}}nagy vezetőképességű réz | Foszfor{0}}Deoxidált réz |
| UNS szám | C11000 | C10200 | C12200 |
| Közönséges nevek | ETP réz, kemény szurokréz | OFHC réz, oxigén{0}}mentes réz | DHP réz, deoxidált réz |
| Kémiai összetétel | Cu: nagyobb vagy egyenlő, mint 99,90% • O: 0,02–0,04% | Cu: nagyobb vagy egyenlő, mint 99,95% • O: kisebb vagy egyenlő, mint 0,001% | Cu: nagyobb vagy egyenlő, mint 99,90% • P: 0,015–0,040% |
| Elektromos vezetőképesség | 100% IACS | 101–102% IACS (最高) | 85–90% IACS |
| Hővezetőképesség | Kiváló | Kiváló (略优) | Nagyon jó |
| Szakítószilárdság (O temper) | 210-250 MPa | 200-240 MPa | 200-240 MPa |
| Szakítószilárdság (kemény) | 340-380 MPa | 330-370 MPa | 300-360 MPa |
| Hozamerő (O temper) | 65-100 MPa | 60-95 MPa | 60-100 MPa |
| Megnyúlás (O temper) | 30–45% | 30–45% | 30–45% |
| Korrózióállóság | Nagyon jó | Nagyon jó | Kiváló (最适合管路) |
| Hidrogén ridegedésállóság | Szegény (氧化物导致) | Kiváló | Kiváló |
| Hegeszthetőség (forrasztás / hegesztés) | Közepes | Közepes – jó | Kiváló(无氢脆风险) |
| Alakíthatóság | Kiváló | Kiváló | Kiváló |
| Alkalmas nagy{0}}vákuumos használatra | ❌ 否 | ✔ 最佳 | ✔ |
| Oxigéntartalom | 200-400 ppm | < 10 ppm | Nincs (P eltávolítja az O-t) |
| Foszfortartalom | - | - | 150-400 ppm |
| Legjobb Erő kategória | Nagy elektromos teljesítmény | Legnagyobb tisztaságú réz | A legjobb hegeszthető cső |
| Elsődleges előnyök | Szabványos elektromos réz | Ultra-nagy tisztaságú és vezetőképesség | Forrasztás és hegesztés ridegedés nélkül |
| Korlátozások | Hidrogén ridegséget szenvedhet | Magasabb költség | Alacsonyabb vezetőképesség |
| Tipikus termékformák | Lemezek, lemezek, rudak, gyűjtősínek, vezetékek, csövek | Nagy-tisztaságú rudak, huzalok, vákuum alkatrészek | Réz csövek (ACR/HVAC), vízvezeték csövek |
| Tipikus alkalmazások | Gyűjtők, elektromos érintkezők, transzformátorok | Félvezetők, vákuumeszközök, csúcsminőségű{0}}elektronika | HVAC csövek, hőcserélők, vízvezetékek, műszaki csövek |
| ASTM szabványok | B152, B187, B68, B75 | B152, B187 | B111, B306, B280 |
| Költségszint | Normál (közepes) | Legmagasabb | A legalacsonyabb a három között |
Az UNS C11000 főbb jellemzői
Nagyobb vagy egyenlő, mint 100% IACS elektromos vezetőképesség
Kiváló hővezető képesség
Kiváló alakíthatóság és alakíthatóság
Könnyen hegeszthető, forrasztható, forrasztható
Nem{0}}mágneses, magas korrózióállóság
Kiváló felületkezelés
Ideális elektromos és hővezető rendszerekhez
Termékek Alkalmazások
Az UNS C11000-et széles körben használják:
Elektromos gyűjtősínek és földelő rudak
Transzformátor és kapcsolóberendezés alkatrészek
Áramelosztó berendezések
Elektromos érintkezők és csatlakozók
Elektronikus terminálok és PCB-k
Vízvezeték csövek és HVAC alkatrészek
Hőcserélők és kondenzátorok
Precíziós préselt réz alkatrészek
C11000-es rézlemezekre, szalagokra, tekercsekre, csövekre, rudkra vagy gyűjtősínekre van szüksége?
Támogatjuk az OEM testreszabását, a gyors szállítást és a globális szállítást.
A címünk
4107-es szoba, Runfeng Building, Sanqiao New Street, Weiyang District, Xi'an City, Shaanxi tartomány
Telefonszám
+86 15769214734
E--mail

Professzionális GYIK a rézötvözetekkel kapcsolatban (C11000 / C10200 / C12200)
1. Mik a legfontosabb különbségek a C11000, C10200 és C12200 között az ipari felhasználásban?
C10200: Legnagyobb tisztaság és vezetőképesség (félvezető, vákuum, csúcsminőségű{0}}elektronika)
C11000: Szabványos elektromos -minőségű réz gyűjtősínekhez, erősáramú berendezésekhez
C12200: A legjobb hegeszthetőség és korrózióállóság HVAC, vízvezeték, hőcserélők számára
2. Melyik minőség a legalkalmasabb az elektromos áramelosztó rendszerekhez?
C11000 ETP réz(Nagyobb vagy egyenlő, mint 100% IACS) az alábbi iparági szabvány:
Gyűjtők
Transzformátor alkatrészek
Kapcsolóberendezések alkatrészei
Földelési rendszerek
A C10200 akkor is használható, ha extra magas vezetőképességre van szükség.
3. Mely rézminőség javasolt keményforrasztott vagy hegesztett csőrendszerekhez?
C12200 (DHP réz)ideális, mert a foszfor eltávolítja az oxigént, megakadályozva a hidrogén ridegségét.
Ez a globális szabvány:
HVAC csövek
ACR csövek
Hőcserélő tekercsek
Vízvezeték rendszerek (hideg és meleg víz)
4. Metrikus és angolszász dimenziókat is megad?
Igen. Mi szállítjuk:
mm / hüvelyk
Standard tűréshatárok ASTM szerint
Egyedi tűréshatárok kérésre
OEM gyártás elérhető tekercsekhez, lemezekhez, lemezekhez, csövekhez, rudakhoz, gyűjtősínekhez
5. Milyen nemzetközi szabványoknak felelnek meg a rézötvözetei?
A termék típusától függően:
ASTM B152– Rézlemezek és -lemezek
ASTM B187– Rudak és rudak
ASTM B68 / B75– Varrat nélküli rézcsövek
ASTM B111 / B280– DHP rézcsövek
ASTM B170– Oxigénmentes{0}}réz
Igény szerint ISO, EN, JIS megfelelők biztosíthatók.
6. Biztosíthat-e malomteszt-tanúsítványokat (MTC) és harmadik fél által végzett ellenőrzéseket?
Igen. Mi biztosítjuk:
HU 10204 3.1 MTC
Kémiai összetétel (spektrométer)
Mechanikai tulajdonságok jelentés
Örvényáramú és ultrahangos csövek tesztelése
SGS/BV/TUV 3rd{1}}szemle elérhető
7. Mi a minőségbiztosítási eljárása a rézötvözet termékekre?
Minőségbiztosítási rendszerünk a következőket tartalmazza:
Bejövő nyersanyag ellenőrzés
Online méretfigyelés
Keménység és szakítószilárdság vizsgálata
Felületi érdesség vizsgálata
Vezetőképesség vizsgálata C10200 / C11000 esetén
Hegeszthetőségi és lapítási tesztek C12200 csövekhez
100%-os örvényáram-teszt varrat nélküli csövekhez
MegfelelISO 9001, ISO 14001, ISO 45001.
8. Mi a jellemző átfutási idő a rézötvözet rendeléseknél?
Készletméretek: 3-7 nap
Egyedi méretek: 10-20 nap
Nagy-térfogatú vagy precíziós megmunkálás: 20-30 nap
A sürgős rendelések elsőbbségi ütemezéssel intézhetők.
9. Milyen csomagolási lehetőségeket kínál az export szállítmányokhoz?
Az export{0}}minőségű csomagolás a következőket tartalmazza:
Nedvességálló{0}}nátronpapír
PVC védőfólia (polírozott rézhez)
Füstölésmentes{0}}fa raklapok vagy ládák
Acél szalag megerősítés
Testreszabott raklapmagasság a konténerbetöltés hatékonysága érdekében
Alkalmas tengeri, légi fuvarozásra és konszolidációra.
10. Szállíthat-e réztekercset vagy feldolgozott alkatrészeket tömeggyártáshoz?
Igen. Támogatjuk:
Tekercs hasítás
Precíziós vágás (lemez/szalag/rúd/cső)
CNC megmunkálás
Hajlítás, lyukasztás
Kikészítés (polírozás, pácolás, ónozás)
OEM és ODM szolgáltatások elérhetők.
11. Milyen felületi feltételek állnak rendelkezésre a rézlemezekhez, -szalagokhoz és -csövekhez?
Malom befejezése
Fényre lágyított
Polírozott felület
Ón-bevonattal
Nem{0}}oxidált felület elektromos alkalmazásokhoz
Védőfólia (egy vagy mindkét oldalon)
12. Garantálni tudja az elektromos -minőségű réz vezetőképességét?
Igen. Mi biztosítjuk:
Nagyobb vagy egyenlő, mint 100% IACSC11000-ért
101–102% IACSC10200 esetén
Vezetőképességi vizsgálati jelentés az MTC-ben
13. Kínál személyre szabott kémiai összetétel-ellenőrzést speciális iparágak számára?
Igen. Félvezető-, repülőgép- és precíziós elektronikához:
Ultra-alacsony maradékelem
További szennyeződés szabályozás (Bi, Pb, S, Fe)
Ultra-magas vezetőképességi követelmények
14. Mennyi az Ön minimális rendelési mennyisége (MOQ)?
Lapok / tányérok / rudak: 300-500 kg
Tekercsek: 1 tekercs (vastagságtól függően)
Csövek: 300-500 kg
A mintarendelések a műszaki ellenőrzéshez támogatottak.
15. Milyen dokumentumokat lehet benyújtani a vámkezeléshez és a projekt jóváhagyásához?
Kereskedelmi számla
Csomagolási lista
Származási bizonyítvány (CO, E forma, F forma stb.)
HU 10204 3.1 Tanúsítvány
HS kód besorolás
Harmadik{0}}ellenőrzési jelentés (SGS/BV/TUV)
Népszerű tags: uns c11000 rézötvözetek, Kína uns c11000 rézötvözetek gyártók, beszállítók, gyár


